General Manager

Department

Hlavní oddělení, které řídí jednotlivé postupy, lidský faktor, rozhoduje a především hledá možnosti splnění požadavků zákazníků.

Individuální řešení podle Vašich potřeb

S našimi výrobky většinou nabídneme vhodné řešení pro všechny úkoly v otázce testování elektrické bezpečnosti. Ale může se stát, že se objeví speciální požadavek pro zvláštní aplikace. Pokud potřebujete Vaše speciální požadavky aplikovat s nějakými testy – sekvenci zkušebních parametrů, za podmínek, ve kterých mají být testovány nebo různé požadavky na testování. Jsme zde a rádi Vám pomůžeme – s naším speciálním řešením, který koordinujeme podle individuálních potřeb zákazníků a podle potřebných požadavků.

Na dalších stránkách naleznete příklady různých zákaznických projektů, které jsme vyvinuli a realizovali pro naše zákazníky z různých oborů průmyslu. Máte nějaké specifické požadavky? Nechte je na nás – rádi Vám pro Vaše potřeby navrhneme správný zákaznický systém!

Často kladené otázky – souhrn pro Vás

Zkušební systém – co to vlastně znamená?

Pomocí zkušebních systémů, můžete testovat mnoho různých komponentů na elektrickou bezpečnost a kombinovat je s dalšími nezávislými testy. To znamená, že celá Vaše výrobní linka bude sestavena z několika různých zkušebních systémů. Pak může být např. Celá automatizovaná. Ale to pro nás znamená vyvinout první bezpečnostní tester, pro Váš zcela nový typ výrobku, tak aby plně vyhovoval. Ty příležitosti jsou neomezené.

Kde a v jakém případě byste měli zvažovat zkušební systém?

Zkušební systémy přicházejí v úvahu pro všechny, kteří nejsou spokojeni s dosavadními procedurami při testování. To může mít různé důvody. Například ten, že testování nebylo dosud aplikováno, tak jak by mělo být. Dále je to častý příklad pro nový nebo velice neobvyklý výrobek. Také se stává, že požadované zkušební parametry, např. že výrobek musí být funkční pod vodou nebo v mimořádně extrémních podmínkách. Nezáleží na tom, jak neobvyklé přání zákazník má – najdeme mu řešení.

Ve kterých průmyslových oborech a aplikacích mohou být zkušební systémy použity?

Naše zákaznické systémy se používají ve většině průmyslových oborech s různou technologií. Všude tam, kde proud teče spotřebičem, musí být zaručena elektrická bezpečnost uživatele po celou dobu. V procesu není podstatné to, jestli se jedná o domácí spotřebič, světlo, elektrické nářadí, motory, anebo třeba zdravotní techniku. Co je podstatné vždy, je to, že vše musí být správně otestováno.

Jaké výhody má individuální zkušební systém a jak ho implementovat?

Výhody individuálního systému jsou tedy objasněny. Protože je navržen tak, aby vyřešil Vaše každodenní problémy, co možná nejlépe. Rádi byste se dozvěděli, jaký zkušební systém můžeme nabídnout Vám ? Pak nás prosím kontaktujte. Provedeme analýzu a navrhneme specifikaci. Také se postaráme o jeho vývoj, realizaci a uvedení do provozu.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 474 624 364

Chcete s námi mluvit osobně? Nebo potřebujete podporu od našeho servisního týmu? Prosím, zavolejte nám.

info@pgelectronic.cz

Vážíme si vašeho zájmu o naši společnost. Ať už jde o konkrétní dotazy, obecné informace nebo dotazy na specifické produkty. Napište nám a my se vám ozveme.