Management kvality

Department

Management kvality nejvyšší úrovně – certifikace podle ISO 9001

Již v roce 2014 se společnost PG electronic zavázala sledovat a důsledně zlepšovat systém kvality podle ISO 9001. Je to naše firma, která usiluje o vývoj specifických testovacích systémů podle potřeb zákazníků a poskytuje jim požadovanou bezpečnost při výrobě.

Postupy:
Vysoké očekávání našich zákazníků lze dosáhnout pouze účinnými a bezchybnými procesy. Interní audity a důsledná implementace zlepšení zaručují správnou realizaci.

Dodavatelé:
Naši dodavatelé sdílejí náš závazek ke kvalitě. Spolupráce partnerství, spíše než jen rychlý zisk, je základem našeho úspěchu. Podporou a rozvojem našich dodavatelů lze dosáhnout neustálého zlepšování v dodavatelském řetězci.

Uspokojení zákazníka:
Spokojenost zákazníků je jedním z nejdůležitějších ukazatelů konkurenceschopnosti společnosti a je podle toho průběžně hodnocena. Naše produkty, služby zákazníkům a spolehlivost dodavatelů jsou pravidelně upravovány tak, aby se i nadále zvýšila spokojenost zákazníků. Zpětná vazba našich zákazníků je základem pro další zlepšení.

Zaměstnanci:
Naši zaměstnanci byli vybráni pro své profesionální dovednosti a osobní kvality a jsou našimi nejcennějšími aktivy. Průběžný profesní rozvoj je základem neustálého zlepšování kvality a výkonu. Každý zaměstnanec je pověřen kvalitou a jedná podle toho.

Již v roce 2014 byla PG electronic s.r.o. certifikována podle ISO 9001. Každoroční audit firmou DEKRA zajišťuje vysokou úroveň kvality.

Náš aktuální certifikát ISO si můžete stáhnout zde.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 474 624 364

Chcete s námi mluvit osobně? Nebo potřebujete podporu od našeho servisního týmu? Prosím, zavolejte nám.

info@pgelectronic.cz

Vážíme si vašeho zájmu o naši společnost. Ať už jde o konkrétní dotazy, obecné informace nebo dotazy na specifické produkty. Napište nám a my se vám ozveme.