Servis

Department

Dobrá rada a podpora udržuje zákazníky spokojené. Všude.

Našli jsme optimální kritérium pro naši práci: vaší spokojenost.

Když něco děláme, děláme to důkladně. To platí zejména pro náš servis. Široká škála produktů, které nabízíme by bez vhodného poradenství a podpory nebyla k ničemu. Zajišťujeme podporu jak před tak po uskutečnění prodeje. To je potvrzeno akreditací dle DIN EN ISO / IEC 17025, o kterou jsme již požádali. Máte dotaz nebo potřebujete náhradní zařízení nebo jinou podporu? Dejte nám vědět, rádi vám pomůžeme.

Naše služby:

Unikátní – kalibrační služba od SPS electronic

Protože kalibrace není jen kalibrací, zákazníci po celém světě spoléhají na naši odbornost.

Pokud „jednoduchá“ kalibrace nestačí:

Kalibrace DAkkS podle DIN EN ISO / IEC 17025

S velkým potěšením Vám oznamujeme, že naše mateřská společnost SPS electronic GmbH nedávno obdržela oficiální akreditační certifikát pro jejich kalibrační laboratoř v Twistu od německého akreditačního orgánu DAkkS. To znamená, že jsme oprávněni ve spolupráci s SPS electronic nabízet akreditované kalibrace podle DIN EN ISO / IEC 17025 od listopadu 2019 (kompetence, kterou může poskytnout jen velmi málo laboratoří). Závěrečné akreditaci předcházelo asi 5 let přípravy a zdlouhavý akreditační proces – období, které v neposlední řadě objasňuje velký význam tohoto úspěchu.

Co je tak speciálního na kalibracích DAkkS?

Kalibrační certifikáty DAkkS jsou platné kdykoli, mezinárodně a bez dalšího platného důkazu o sledovatelných výsledcích měření. Jsou vydávány standardy, jejichž sledovatelnost je zaručena certifikáty DAkkS nebo kalibračními certifikáty vydanými laboratořemi PTB. Kalibrační certifikáty DAkkS mohou vydávat pouze akreditované kalibrační laboratoře v rozsahu akreditovaných měřených množství. To zajišťuje, že vysoká kvalita kalibrace je zaručena pravidelným externím hodnocením a opětovnou akreditací, sledovatelnými standardy, přesně definovanými podmínkami prostředí a speciálně vyškoleným personálem.

Jaký je rozdíl mezi DAkkS a základní kalibrací?

Hlavní rozdíl spočívá ve vyhodnocení výsledků měření: Kalibrace ve výrobním závodě zahrnuje vyhodnocení výsledků bez zohlednění nejistoty měření na základě specifikací zveřejněných v normách, směrnicích nebo výrobcem. DAkkS naproti tomu umožňuje vyhodnocení výsledků výhradně na základě zjištěných skutečných hodnot a souvisejících nejistot měření, tj. Všech ovlivňujících proměnných vyskytujících se během kalibrace, jako je přesnost měřicího zařízení, teplota, typ připojení, jsou brány v úvahu parametry specifické pro zařízení, rozlišení, meze tolerance atd. Výsledky jsou vyhodnoceny zákazníkem a je stanovena použitelnost pro požadovaný proces měření.

Jaká je pro mě správná kalibrace?

Kalibrace DAkkS podle DIN EN ISO / IEC 17025 je nutná, pokud to vyžadují zvláštní požadavky. Tento postup nemá žádný vliv na sledovatelnost měřených proměnných. Naměřené proměnné tovární kalibrace i proměnné kalibrace DAkkS lze reprezentovat stejně.

Základní kalibrační certifikáty se vydávají s normami, které podléhají pravidelnému monitorování zkušebního zařízení; sledovatelnost použitých norem je zajištěna pravidelným sledováním zkušebního zařízení. Při re-kalibraci zkušebních zařízení, která zase slouží jako standardy pro sledování jiných měřicích a zkušebních zařízení, by se vždy měla používat kalibrace DAkkS, protože je zajištěna sledovatelnost podle národních norem.

Nejste si jisti, kterou kalibraci potřebuje?

Kontaktujte nás – naši odborníci vám rádi poskytnou podrobné a kompetentní rady: +420 474 624 364

Kalibrace – dle národních a mezinárodních norem

Testujeme a kalibrujeme vaše bezpečnostní testery, bez ohledu na to, zda jsou vyrobené v SPS electronic nebo od jiných výrobců. Kontaktujte naše servisní centrum ve vašem okolí!

Roční kalibrace testerů je nezbytným předpokladem pro zajištění kvality a je požadována u jakékoliv společnosti v rámci kontroly inspekce, měření a testování zařízení. Kalibrujeme vaše bezpečnostní testery – buď přímo u vás nebo v našich prostorách. Díky naší rozsáhlé servisní sítě, našim četným dceřiným společnostem a partnerům, máme celosvětovou síť a jsme vždy blízko k vám. Rádi vám vždy poskytneme náhradní přístroj, aby se zabránilo výpadku během kalibrace.

Všechny bezpečnostní testery, které jsou dodávané firmou SPS electronic jsou kalibrovány v souladu s platnými předpisy. Kalibrace je přirozeně návázána na národní a mezinárodní standardy a splňuje požadavky interního a externího auditu. Naše přístroje jsou dodávány zákazníkům spolu s odpovídajícím kalibračním certifikátem, který Vám vždy zaručí bezpečnost ! To bude rovněž potvrzeno akreditací jako kalibrační laboratoře podle EN 17025, o kterou jsme již požádali.

Poznámka: Kromě pravidelných kalibrací, doporučujeme denní kontrolu zařízení využitím testovacích dummy. To je jediný způsob, jak si můžete být jisti, že vaše výrobky správně fungují pokud jde o bezpečnost a jak se můžete vyhnout nákladným zpětným úpravám v nejhorším případě.

Máte dotazy týkající se kalibrace? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře, e-mailem nebo telefonicky.

Aktualizace firmwaru

Všechny testery z SPS electronic vždy přicházejí s aktuálním softwarem. Nabízíme vám pravidelné aktualizace firmwaru, abyste zůstali na špici technologie také v průběhu provozu zařízení.

Servis zapůjčeného přístroje

Žádná ztráta času – i když vaše zařízení a systémy jsou v opravě nebo údržbě.

Z našeho sortimentu si můžete vybrat mnoho přístrojů k zapůjčení po dobu opravy vaše přístroje. Ať už jsou to vysokonapěťové testery, izolační testery, testery ochranného vodiče, testery svodového proudu nebo multifunkční jednotky.

Poskytujeme také zkušební přístroj, pokud si nejste jisti, který nový přístroj chcete koupit. Stačí, když nám o tom dáte vědět!

OEM náhradní díly

Použití našich originálních náhradních díl zajišťuje optimální výkon a maximální životnost vašeho zařízení. Dodáme vám náhradní díly pro všechny typy zařízení a generací po celém světě. Běžné náhradní díly jsou okamžitě k dispozici ze skladu. Pokud něco nebudeme mít skladem, vyrobíme to nebo obstaráme co nejrychleji.

Pro komplexní poradenství v oblasti náhradních dílů se obraťte na naše odborníky ze servisního týmu.

Poprodejní podpora

Začínáme tam, kde to ostatní vzdávají! A to je důvod, proč naše služby nekončí s nákupem jednoho z našich přístrojů. Chceme, abyste byli dlouhodobě spokojeni s námi i s našimi produkty. Speciálně pro tento účel máme velký servisní tým, který je vždy po ruce s technickým poradenstvím a podporou.

Servis na místě

Jsme vám k dispozici všude tam, kde nás potřebujete! Optimální podpora poskytovaná našimi servisními techniky obnoví provoz vašich zařízení a zákaznických systémů. Naše zákaznicky orientovaný servis je šitý na míru vašim potřebám tak, aby důsledně plnil vaše technické požadavky. Zpracujeme plán oprav a údržby společně s vámi tak, aby prostoje vašich systémů a zařízení byly minimální. Naši servisní technici vám také poskytnou některé cenné tipy a triky pro vaše bezpečné testování.

Semináře a školící programy pro optimální využití vašich přístrojů.

Dostaňte to nejlepší z vašich testerů! Jako přední výrobce elektrických bezpečnostních a funkčních testerů s více než 40letými zkušenostmi, jsme získali jedinečné know-how. Tyto znalosti vám předáváme na jednotlivých seminářích a vzdělávacích programech.

Účinnost vašeho zařízení a zákaznických systémů závisí nejen na použité technologii, ale také na správné manipulaci. Nabízíme tréninkové programy, které se zaměřují na problematiku, potřeby a testovacích úkoly našich zákazníků. Nejdříve zanalyzujeme vzdělávací potřeby společně s vámi a pak navrhneme konkrétní obsah dle vašich požadavků. Tak poznáte váš testeru v praktickým a aplikačně orientovaným způsobem, stejně jako nejdůležitější zkušební normy. Naši kvalifikovaní technici jsou zkušení profesionálové a znají praktické požadavky.

AVšechny důležité provozní kroky jsou demonstrovány na příkladu vašeho DUT. Získáte tak cenné rady, jak zajistit, aby tester a software pracovaly hladce dohromady. V návaznosti na školení můžete efektivně využít všech hlavních funkcí zařízení a provádět potřebné testy.

Možnost školení nabízíme jak u nás v SPS electronic tak přímo u vás.

Zaujalo vás to? Pak nám zašlete váš požadavek – my se s vámi spojíme.

Servis na dálku

Náš servis je k dispozici také na dálku jako alternativa k naší podpoře na místě. To šetří značné množství času a výrazně snižuje náklady, zejména pokud jde o provozy, které jsou daleko.

Neváhejte nás kontaktovat

+420 474 624 364

Chcete s námi mluvit osobně? Nebo potřebujete podporu od našeho servisního týmu? Prosím, zavolejte nám.

info@pgelectronic.cz

Vážíme si vašeho zájmu o naši společnost. Ať už jde o konkrétní dotazy, obecné informace nebo dotazy na specifické produkty. Napište nám a my se vám ozveme.