Náš tým

Oddělení

Za každou velkou výzvou stojí silný tým. V PG electronic každý ze zaměstnanců přispívá den co den s velkou vášní k udržování vysokého standardu našich testerů a jejich neustálému zlepšování. Tak není překvapením, že naši odborníci vždy najdou řešení bez ohledu na zadání. Vyzkoušejte si nás – zjistěte, co pro vás můžeme udělat?

Výrobní oddělení

Výrobní oddělení je hlavním oddělením, kde vznikají všechny naše přístroje, komponenty, příslušenství a systémy. Koordinace nákupu materiálu a výroby je nejdůležitějším článkem našeho snažení se dostat do cíle.

Servis

Když něco děláme, děláme to důkladně. To platí zejména pro náš servis. Široká škála produktů, které nabízíme by bez vhodného poradenství a podpory nebyla k ničemu. Zajišťujeme podporu jak před tak po uskutečnění prodeje.

Management kvality

Management kvality nejvyšší úrovně – certifikace podle ISO 9001 Již v roce 2014 se společnost PG electronic zavázala sledovat a důsledně zlepšovat systém kvality podle ISO 9001. Je to naše firma, která usiluje o vývoj specifických testovacích systémů podle potřeb…

Obchodní oddělení

Kompletní sortiment našich výrobků a jejich popis najdete zde. Obchodní oddělení – ChomutovSPS electronic CZ s.r.o.Růžová 5363430 04 Chomutov Napište nám [contact-form-7 id="122" title="Obchodní oddělení"]

SPS Software

Naším hlavním cílem je vývoj software pro bezpečnostní a funkční testery v nejvyšší možné kvalitě s důrazem na využití moderních technologií.

Kalibrační laboratoř

V současnou chvíli se připravujeme na akreditační řízení naší Kalibrační laboratoře v situované Chomutově a to pro rozšíření nabídky kalibrací vysokonapěťových multifunkčních testerů, vyráběných v PG electronic s.r.o. a rozšířit tím nabídku tovární kalibrace na akreditovanou kalibraci, jako nezbytnou součást výstupní kvality pro…

Neváhejte nás kontaktovat

+420 474 624 364

Chcete s námi mluvit osobně? Nebo potřebujete podporu od našeho servisního týmu? Prosím, zavolejte nám.

info@pgelectronic.cz

Vážíme si vašeho zájmu o naši společnost. Ať už jde o konkrétní dotazy, obecné informace nebo dotazy na specifické produkty. Napište nám a my se vám ozveme.